Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Podrobnosti pořádání FF 2019

Pořádání Festivalu fantazie 2019

Volné pozice: Vchodové služby, úklidová a odpadková služba, šatna, asistenti, kuchyně a občerstvovny. Technici, herna, sklad a recepce pouze na osobní doporučení.
 

Příprava FF 2019

Příprava začíná v pátek 21.6. v Chotěboři povinným BOZP a PP školením plus školením organizátorů od 20 hodin v Sokolovně. Kdo se nemůže zúčastnit, musí absolvovat elektronická školení a uspět v závěrečných testech. Příprava pokračuje v sobotu 22.6. od 10 ráno do pozdního večera, v neděli 23.6. rovněž od 10 hodin do večera. V pondělí až pátek odbobně, až do pátečního začátku služeb ve 14 hodin (ostatní pokračují v přípravách až do ukončení práce někým z vedoucích). Ubytování zdarma v Sokolovně na postelích, ale nezapomeňte si spacák.

Při přípravě dostanete pití zdarma.

Odměna od 85 do 110 Kč za hodinu. Za hodinu práce 85 Kč pro 15-17 let, 90 Kč 18-25 let, 100 Kč 26+ let. Plus příplatek pro vedoucí úseků 10 Kč/hod.
 

Služby FF 2019

Služby začínají části pořadatelů v pátek 26.6. v 14 hodin. Ostatní pokračují v přípravách až do ukončení práce někým z vedoucích.

Služby končí v neděli 7.7. v 14 hodin, ovšem pokračuje se povinným úklidem do 19.30 hodin.

Směny jsou přibližně 6-9 hodinové, přesné časy budou určeny v rozpisu služeb těsně před FFestivalem.

Do služby je nutné vždy nastupovat čtvrt hodiny před jejím zahájením - na všech úsecích probíhá úklid, kontrola a předání.

Za pozdní příchod, neplnění povinností, špatný přístup k ostatním pořadatelům nebo účastníkům, nepředání pracoviště v pořádku, alkohol ve službě apod. postihujeme srážkami odpracovaných hodin.

Poslední večer 6. 7. mají všichni pořadatelé zákaz větší konzumace alkoholu (pivo či dvě nevadí), neděle je náročná.

Poslední den FFestivalu mají práci úplně všichni pořadatelé - část podle začátku své plánované směny, večerně-noční směny předchozího dne od 12 hodin, noční směny od 14 hodin, ostatní od 10 hodin.

Uklízení FF v neděli včetně povinného úklidu je evidováno a odměňováno jako služba, tedy včetně nepeněžní odměny do FVV.

Odměna od 90 do 140 Kč za hodinu. Odměna sestává ze základu dle náročnosti pracovního zařazení (70-90 Kč), příplatků - za organizátorskou zkušenost (0-10 Kč) a za věk (0-10 Kč), za vedení (0-10 Kč) a z příspěvku 20 Kč za hodinu do FVV.

FVV = Fond Volných Vstupenek, viz Pracovní podmínky.
 

Úklid FF 2019

Povinný úklid je 5,5 hodiny v neděli 7.7. od 14 do 19.30 hodin, je odměňován jako služba. Za neodpracování povinného úklidu je snížena odměna za služby o dvojnásobek chybějících hodin. Povinný úklid lze odpracovat pouze v neděli (povinný úklid nemá samostatnou přihlášku v ARESu, v Aresu si ho nahlásíte jako službu). Jedinou omluvou z povinného úklidu je vážnější onemocnění potvrzené lékařem (rýma a nevolnost a bolení hlavy apod. nejsou omluva). Povinný úklid se zapisuje na stejné prezenční listiny jako služby. Povinný úklid končí večeří zdarma pro ty, kdo pokračují nepovinným úklidem.

Nepovinný úklid za vyšší úklidovou odměnu bez FVV je úklid nad povinných 5,5 hodiny, počínaje nedělí od 20.30 hodin (po pauze na večeři). Úklid bude probíhat do středy. Během úklidu poskytneme nápoje a případně jídlo, pokud zbyde. Oficiální afterpárty je v pondělí večer v Sokolovně pro ty, kdo se účastní povinného i nepovinného úklidu dostanete jídlo a pití zdarma. O úterní afterparty rozhodneme až podle situace s úklidem, počtu lidí apod.

Úklidová odměna je od 90 do 120 Kč za hodinu práce. 90 Kč / hod pro 15-17 let, 100 Kč / hod pro 18-25 let, 110 Kč / hod pro 26+ let. Plus příplatek 10 Kč/hod pro vedoucí úseků.